Hakkımızda

Günümüz internet dünyasında her şeyi yorumlayabiliyorduk ama bir şey hariç. Evlerimiz ve sitelerimiz.. onları yorumlayabilecek ve yorumlardan fikir sahibi olabilecek hiç bir olanak yoktu.

Biz de bu amaçla; yaşadığımız, en çok para verdiğimiz ve yatırım yaptığımız evlerimizi de yorumlayabileceğimiz ve site sakinlerinin yorumlarından ve tecrübelerinden faydalanabileceğimiz bir altyapı yaratmaya baş koyduk.

 

Geçici olarak konakladığımız otelleri yorumlayabildiğimiz bir çok olanak varken ömrümüzü geçirdiğimiz evlerimizi yorumlayabileceğimiz bir platformun olmaması bizi kişisel hayatımızda da çok zorladığından dolayı yeni bir fikir doğdu ve sitesakinleri.com oluştu.

 

Site sakinlerinin yorumlar yapıp fikir alışverişlerini gerçekleştirebildiği ve bir çok olanağın daha sunulduğu, dünyada tek olan bu platformun temelleri ilk olarak 2017 yılında atıldı. Uzun denemeler, başarısızlıklar, çabalar ve yilmadan çalışmanın, inanmanın, hep devam etmenin sonucunda 2020 senesinde siz Site Sakinlerine açıldı.

 

Sitesakinleri.com Türkiye’nin site sakinlerinin fikirlerini, rahatsızlıklarını ve memnuniyetlerini birbirleriyle paylaşabildiği, bu fikir alışverişleri sayesinde diğer kişilerin aradıkları siteler hakkında fikir ve bilgi edinebildiği bir platform.

Ayriyetten Emlakçılara potansiyel müşterilerinin sorularını cevaplayabilme ve kendilerine ulaşabilme olanağı sunmakta.

 

Yakındaki işletmeler uygulaması sayesinde artik buzdolabı-magnetlerine son!

 

Tüm işletmeler artık hizmet verdiği siteleri ekleyip direkt olarak site sakinlerine ulaşabilir. Sitesakinleri.com; Restoran, Su servisi, Temizlikçi, Marangoz, Elektrikci, Tamirci ve bir çok farklı branşta yakındaki işletmeleri site sakinleriyle buluşturuyor. Yakındaki işletmeleri görmek işte artık bu kadar basit.

 

Bir çok farklı özelliğiyle Sitesakinleri.com Sizlere hizmet vermekten, hayatınızı kolaylaştırmaktan gurur duyar; keyifli fikir ve bilgi alışverişleri diler.